Spec. pasiūlymai
Nėra
Reklama
#
#
#
Facebook

Naujienos

Tailando kontrastai

Tailandas yra toks įvairus ir pilnas kontrastų, kad tik atvykę keliautojai pirmomis dienomis jaučiasi priblokšti įvairovės ir patiria visą emocijų spektrą. Čia visiškai greta vienas kito galima pamatyti didingus dangoraižius ir žvejų trobeles. Šventyklų kompleksus ir "raudonųjų žibintų skersgatvius". Prabangius restoranus ir vežimėlius su skrudintais vabzdžiais. [ Plačiau... ]


Trečioji lytis

Kalbant apie Tailandą, neįmanoma nepaliesti transvestitų temos. Kiekvienas keliautojas pastebi, kad jų ten labai daug.

Kavinėje prie jūsų prieina miela padavėja, puikia anglų kalba priima užsakymą ir nueina, palikusi jus dvejonėse – ar tai buvo JI ar JIS? Gėjai ir tansvestitai dirba visur: viešbučiuose, parduotuvėse baruose, ne tik neslėpdami, bet ir pabrėžtinai demonstruodami savo seksualinę orientaciją. Ypač tai pasakytina apie transvestitus. Dažnai sakoma, kad Tailande, o ypač Patajoje pats didžiausias pasaulyje transvestitų ir transeksualų skaičius, tenkantis tūkstančiui gyventojų. Kiti gi tvirtina, kad Tailande transvestitų procentas nėra didesnis, nei daugelyje Europos šalių, tiesiog jų ypatingai daug dirba turistų aptarnavimo sferoje. Vietinių žmonių požiūris į transvestitus labai liberalus ir net abejingas. O egzotines keliones pasirinkusiems turistams tai dar viena atrakcija, kurią norisi pažinti iš arčiau. [ Plačiau... ]Tailandas
- nuostabi šalis, kuri pakerėsBankokas kiekvieną bent kartą aplankiusį šį kraštą. Puikiai išvystytas turizmas, visą parą šiltas oras, egzotika, tūkstančiai šventyklų, draugiški gyventojai, gardi virtuvė, mažos kainos, daugybė pramogų, vyrų rojus - tai tik keletas žodžių, kuriais galima apibūdinti Tailandą. Bet geriau vieną  kartą pamatyti nei šimtą kartų  išgirsti!

Svetainė tailande.lt suteiks jums pagrindinę informaciją apie šalį, vietoves, pramogas, pavojus. Jei ketinate ne tik ilsėtis, bet ir pakeliauti - tuomet siūlome įsigyti mūsų sudarytą kelionės programą. Taip sutaupysite ne tik laiką maršruto planavimui, bet ir efektyviau  išnaudosite atostogas nuvykus į šią šalį. 

Tailandas per 14 dienų

Tai pažintinė, intensyvi programa, norintiems kuo daugiau pamatyti. Jūs aplankysite Bankoką, Kanchanaburi, Chiang Mai, Patają ir Koh Chang salą. Paskutinės keletą  dienų bus  skirtos poilsiui. Bet jei norite daugiau pailsėti - visada galite pakoreguoti ir susidaryti maršrutą pagal save, atsisakant kažkurio iš  miestų.

Programoje pateikiami keliavimo  būdai, įkainiai, rekomenduojami viešbučiai, ekskursijos, iliustracijos.

Šis maršrutas išbandytas autoriaus 2010m. lapkričio mėnesį.

Įsigyti programą galite mūsų E-PARDUOTUVĖJE.Maloniai kviečiame visus neabejingus Tailandui prisidėti kuriant ir tobulinant svetainę, ruošiant programas.

Tailande.lt administracija
2010m. gruodžio 14d.