Spec. pasiūlymai
Nėra
Reklama
#
#
#
Facebook

Nakvynė

Nakvynei Tailande galite pasirinkti nuo pigiausių svečių namų iki prabangiausių viešbučių. Mažiausiai kainuos kambarys su oro ventiliatoriumi, šaltu vandeniu, toliau nuo centro ar jūros. Už tokį dvivietį kambarį sumokėsite apie 150-400 batų (~12-35 Lt). Kambariai su oro kondicionieriais prasideda nuo 450 batų (~40 Lt). O salose, su visais patogumais, ant jūros kranto sumokėsite nuo 900 batų (~80 Lt).

Kambariai. Visose nakvynės vietose bus patalynė, rankšluostis, elektra (220V), WC, vanduo, oro ventiliatorius (jei be kondicionieriaus), telefonas. Karštas vanduo paprastai šildomas vietiniame šildymo aparate, išskyrus didesnius viešbučius. Daugelyje rasite šaldytuvą su mini baru. Kiti privalumai priklausys nuo pasirinkto viešbučio klasės.

Rezervavimas. Kur apsistoti paprastai nesunkiai rasite atvykę vietoje. Sezono metu, savaitgaliais gali būti užimti pigiausi kambariai. O piko metu (Kalėdos, Naujieji metai,  sausio mėn.) rekomenduojama užsisakyti kambarius iš anksto internetu.

Nuolaidos. Užsakant kambarius ilgesniam laikui taikomos nuolaidos. Taip pat galite pabandyti pasiderėti. Svečių  namuose ar mažesniuose viešbučiuose paprastai pritaiko nuolaidą.

Maitinimas gali būti įtraukas į kainą arba ne. Viskas priklauso nuo viešbučio. Paprastai būna įskaičiuoti pusryčiai. Pasirinkti galėsite iš keletos variantų arba bus tiesiog "amerikietiški pusryčiai", kurie tikrai sotūs.

 http://www.soidb.com/en/